Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz studiem nagrań? Wspólny Lublin nie zapłacił za kręcenie

Utworzony przez Butelka, 22 października 2014 r. o 14:37 Powrót do artykułu
nie płacz... Motor za parę sezonów będzie w Ekstraklasie, zbudowano stadion to i dziwnym trafem nagle sponsor strategiczny się znalazł, strach myśleć jakby się Motor dalej staczał gdyby nie ten splot zdarzeń, Ursus ma poważne plany co do Motoru, można ze spokojem patrzeć jak lubelska piłka powoli się odradza, co do Euro U21 uwierz mi, że ludzie będą się zabijać o bilety, o zyskach marketingowych i finansowych nie chce mi się nawet pisać, bo to logiczne, że wszystkie puby, restauracje, hotele itp itd nie nadąża z liczeniem pieniędzy a samo miasto i stadion będzie pokazywane w kilkuset stacjach telewizyjnych na całym świecie 
o dwa mecze ? kto pamieta gdzie bylo ostatnie euro u21 ? bzdury gadasz to nie normalne spotkania rangi mistrzowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAKKRECOWNA PARTIA. kręcą firmy , kręca lody, kreca wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro nie jest przedsiębiorcą to co robi ?? skoro stać go na tką kampanie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Komisarz Wyborczy zainteresuje się czy przypadkiem Wspólny Lublin nie przekroczył limitów na kampanię... Bo na moje oko przekroczył już znacznie... Całe maisto obwieszone. Ciekawe, czy my mieszkańcy za to nie płacimy??? Wspólny Lublin - uciekinierzy z PiS. Wspólny Lublin - bez polityki mówi Kowalczylk, członek PSL!!! bez polityki!!! Ale polityka jest istotą demokracji Panie Kowalczyk. Pana poparcie dla Żuka w wyborach, choć sam pan kandyduje to oszukiwanie wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba na nich glosowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1) Za co wspólny lublin finansuje kampanie? z tacy czy z kieszonkowego? 2) czemu wspólny lublin udaje patriotów? a tak na prawdę zachowuje się jak tańcząca na stole w IZRAELU w czasie wielkiego postu kandydatka właśnie Wspólnego Lublina JM  tytułująca się "polska patriotka"??????????????????????/ CO TO MA BYĆ ? 3) Czy Piotr Kowalczyk będzie wiceprezydentem miasta Lublin bo tak się dogadał z Żukiem?    Pozdrawiam    Z.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie płacz... Motor za parę sezonów będzie w Ekstraklasie, zbudowano stadion to i dziwnym trafem nagle sponsor strategiczny się znalazł, strach myśleć jakby się Motor dalej staczał gdyby nie ten splot zdarzeń, Ursus ma poważne plany co do Motoru, można ze spokojem patrzeć jak lubelska piłka powoli się odradza, co do Euro U21 uwierz mi, że ludzie będą się zabijać o bilety, o zyskach marketingowych i finansowych nie chce mi się nawet pisać, bo to logiczne, że wszystkie puby, restauracje, hotele itp itd nie nadąża z liczeniem pieniędzy a samo miasto i stadion będzie pokazywane w kilkuset stacjach telewizyjnych na całym świecie 
Wymieniona przez ciebie spółka zarządzająca klubem piłki nożnej może być za kilka sezonów co najwyżej formalnym bankrutem, bo kwalifikowanym jest już od ubiegłego roku.   To, że znalazł się "strategiczny sponsor" w czasie kiedy MOTOR S.A. osiągnął ujemny kapitał własny może świadczyć tylko o tym, że ktoś zrobił deal z udziałem spółki, która powinna była zgłosić wniosek o upadłość(art. 11 pkt 2 ustawy Prawo upadłościowe i naprawcze).   Żeby było ciekawiej, to prezydent miasta pełniący dla MOTOR S.A. jednoosobowo rolę dominującego akcjonariusza, poprzez swojego przedstawiciela głosował za udzieleniem absolutorium organom spółki, której starty i zobowiązania  przewyższają kapitał własny.   Gdyby to była normalna firma, to jej właściciel miałby już prokuratorskie zarzuty za działalność na szkodę spółki, a nie mamił awansem do wyższej "biznesowej" ligi.   Reszta z tego co napisałeś jest w olbrzymiej mierze całkiem podobna do tego co wyżej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tandeta! Następny aktor-filut, który sepleniąc zapewnia o swoich szczerych intencjach. Panie Kowalczyk, 12.X wysłałem panu mejla - odpowiedź na zaśmiecanie mi mejlowej skrzynki swoją wyborczą kiełbachą. Kiedy odpowiedź?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że PiS za kampanię na schodach zamku już wszystko z właścicielem uregulował. Na cienki lód wchodzicie koledzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis pluje na Wspolny Lublin bo juz nie sa w partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy znajda sie NAIWNI i zaglosuja na marnego KOWALCZYKA ktory niczym sie nie wykazal,,,,
Kowalczyk się sprawdził jako przewodniczący mam nadzieję że dalej będzie przewodniczącym , choć podobno Żuk chce go mieć w ratuszu. to tylko dowód na to że Kowalczyk to b.dobry polityk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co obrazac akurat ludzie ze wspolnego Lublina maja doswiadczenie w samorzadach a teraz pis obraza na forum ludzi ktorzy jak byli w ich partii to bylo ok jak odeszli to ublizaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się oszukiwać do niedawna jeszcze Piotr Kowalczyk był szefem PIS w Lublinie. To młody zdolny polityk i gdyby nie fakt, że odszedł z PIS to by dzisiaj stał tam gdzie dziś stoi Muszyński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te obelrzywe konentarz to ludzie maja racje ze nie chca identyfikowac sie z pisem naeet ich kandydat na prezydenta w partii nie jest nie dziwi mnie to. I to sa katolicy.Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram WL!!! razem z Żukiem tworzą jeden zespół!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@budżet a ty jak zwykle bredzisz, ile można tolerować pisanie takich bzdur?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba na nich glosowac
oczywiscie ja tez na ludzi ktorzy znaja sie na polotyce glosuje. Nowy klub trzeba wspierac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się oszukiwać do niedawna jeszcze Piotr Kowalczyk był szefem PIS w Lublinie. To młody zdolny polityk i gdyby nie fakt, że odszedł z PIS to by dzisiaj stał tam gdzie dziś stoi Muszyński.
masz racje pewnie stad ta nienawisc na forum i wylewanie pomyj ti caly pis tylko obrazac potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogel mogel to jest pis dlatego najlepsi politycy odeszli z tej partii zakładając klub wspólny Lublin
gdyby kowalczyk i pozostali dale byli w pis to wszystko byloby cacy a tak juz sa najgorsi bo zalozyli wlasny klub kto nie z nami ten przeciwko nam to haslo pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieco to dziwne, cyt.: "Pokazuję swoje miejsce pracy. Gdybym był przedsiębiorcą pokazywałbym swoją firmę... ale on podobnież jest przedsiębiorcą, który na dodatek - jak pieli na forum kilka dni temu, świetnie się z tego utrzymuje, dlatego tyż taki godny zaufania, hmm......... to jak to w końcu jest, ktuś mija się tu z prawom 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...